پخش مستقیم شیره خرما صادراتی

پخش شیره خرما صادراتی به صورت مستقیم توسط عرضه کننده آن انجام می‌شود و کسانی که در زمینه فروش انواع شیره میوه های مختلف فعالیت دارند یا صادر کننده آن به کشورهای دیگر هستند می توانند این شیره را سفارش دهند.

توزیع شیره خرما به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت انجام می شود و خریداران از هر نقطه کشور می‌توانند در ارتباط با این ارائه کننده ضمن استعلام قیمت آن را برای آدرس خود درخواست کنند تا سریعا برای آنها ارسال شود.

پخش مستقیم شیره خرما صادراتی

مراحل صادرات شیره خرما

مراحل صادرات شیره خرما با وجودی که ایران یکی از کشورهای عمده تولید کننده خرما در جهان است اما تولید شیره خرما و صادرات آن به کشورهای دیگر به نسبت حجم بالای خرمای تولیدی اندک است و البته این مساله دلایل دیگری هم دارد که یکی از آنها پیچیده بودن مراحل صادرات این محصول است که در سال های اخیر قوانین دست و پاگیر تا اندازه ای کمتر شده است تا صادرات آن بیشتر شود.

صادرات شیره خرما را می توان به طور خلاصه در مراحل زیر خلاصه کرد که به اختصار عبارتند از :

  • ارائه درخواست به وزارت صمت جهت صادرات به کشور مورد نظر
  • ارائه همه مدارک مربوط به شیره از جمله مجوزهای بهداشتی و آنالیز شیمیایی شیره برای ارائه تاییدیه صادرات
  • بارگیری شیره در بسته بندیهای مناسب و در ماشین های مخصوص حمل شیره به گمرک مورد نظر زمینی یا دریایی
  • ارائه همه مدارک مربوط به محموله به گمرک مربوطه و قرار گرفتن کامیون در صف تولید پس از اخذ تاییدیه صادرات از گمرک
  • ورود کالا به کشور هدف و ارائه مدارک مربوط به محموله
  • بررسی شیره بر اساس استانداردهای کشور وارد کننده و تایید یا دیپورت محموله

مراکز خرید شیره خرما صادراتی

مراکز خرید شیره خرما صادراتی

مراکز خرید شیره خرما صادراتی اقدام به ارائه انواع مختلف این شیره با قیمت ارزان نموده است و این محصول را در بسته بندی های صادراتی و در حجم های مختلف ارائه کرده است تا کسانی که به صادرات شیره خرما مشغول هستند بتوانند از آن برای صادرات به سایر کشورها استفاده کنند.

این مراکز برای معرفی هر چه بهتر این شیره اقدام به راه اندازی همین سایت کرده و در بخش محصولات آن انواع مختلف آن را با مشخصات کامل از جمله قیمت آن به نمایش گذاشته اند تا خریداران بتوانند به راحتی نسبت به ثبت سفارش شیره مورد نظر اقدام کنند.

خریداران می توانند از شماره تلفن و لینک شبکه های مختلف اجتماعی رایج در کشور یعنی واتس اپ و تلگرام نیز استفاده نموده و با این مراکز و مسئول فروش آنها ارتباط برقرار کنند تا ثبت سفارش را انجام داده و آن را در اسرع وقت با کیفیت تضمینی دریافت نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما