واحد پخش شیره انجیر ممتاز

شیره انجیر از مقوی ترین خوراکی ها می باشد که از خاصیت درمانی بسیاری برخوردار هست و در درجات گوناگون تولید شده و در بازارها عرضه می شود که درجه ممتاز آن محبوبیت بیشتری دارد.

واحد پخش شیره انجیر انواع شیره ممتاز را با خواص و کیفیت بالاتری تولید می کند که شما می توانید هم به صورت شیره انجیر منفرد و هم به صورت مخلوط چهار شیره اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت خریداری کنید که این چهار شیره می توانند در کنار هم یک معجون فوق العاده قوی و معجزه آسا باشند. کشور ایران از کشورهای تولید کننده شیره انجیر ممتاز در سراسر جهان محسوب می شود.

واحد پخش شیره انجیر ممتاز

درمان بیماری های مقاربتی با شیره انجیر

درمان بیماری های مقاربتی با شیره انجیر شیره انجیر از خواص بی شماری برخوردار است و دارای انواع مختلف ویتامین ها مانند ویتامی ث، ویتامین D، کلسیم، فیبر، آهن و غیره می باشد که هر کدام از این ویتامین ها برای سلامتی انسان ها الزامی هستند. از تاثیرات فوق العاده این محصول می توان به افزایش انرژی و تقویت قوای جنسی، درمان بیماری های مقاربتی و تامین خون لازم برای بدن اشاره کرد. این ماده غذایی با دارا بودن مقدار غنی از ویتامین ث برای درمان عفونت های ناشی از مقاربت بسیار موثر است. همچنین با داشتن مقادیر فرآوان فیبر، انرژی و کالری نیروی جنسی در مردان را افزایش می دهد. طبع این میوه گرم و تر می باشد لذا برای اشخاص با مزاج گرم و تر چندان مناسب نمی باشد اما افراد سرد مزاج و خشک بهتر است برای تعادل و بهبود قوای جنسی خود از این میوه به صورت تازه، خشک یا شیره به مقدار فرآوان مصرف نمایند.

این محصول به دو شکل صنعتی و خانگی به عنوان شیره تکی و چهار شیره قابل تولید است که شما می توانید با تهیه هر نوع آن از فواید و خاصیت درمانی بسیار آن بهره مند شوید.

مرکز توزیع شیره انجیر ممتاز

مرکز توزیع شیره انجیر ممتاز مرکز توزیع شیره انجیر ممتاز در کشور ایران در شهرهای زیادی این محصول را در بسته بندی های مختلف به میزان انبوهی تولید می کند. شهرهایی نظیر شیراز و استهبان در استان فارس به دلیل شرایط آب و هوایی مساعد با این محصول و دارا بودن باغ های فرآوان انجیر از بهترین تولید کنندگان آن محسوب می شوند و انواع گوناگون شیره را به صورت عمده تولید کرده و در ظرف های زیبا با سایز بندی های متفاوت می ریزند و به کشورهای زیادی صادر می کنند‌.

کیفیت شیره انجیر با توجه به شرایط محیطی، نوع انجیر و درجات مختلف متفاوت می باشد و در بازارهای داخلی کشور در کیفیت های گوناگون وجود دارد. اما شیره انجیر صادراتی همواره با کیفیت عالی و درجه یک تولید می شود تا بدین صورت رضایت کامل مردمان خارج کشور را جلب نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما