واحد فروش شیره انجیر ممتاز

ما برای درست کردن یک شیره انجیر ممتاز باید انجیرهایی را که رسیده از درخت جداکنیم بعد از این که انها را به درستی مورد شست وشو قراردادیم باید شیر انجبر را بگیریم که معوملاً این کار یا با دست یا با دستگاههای آبگیری انجام میشود وسپس آب بدست امده را روی حرارت قرار می دهیم تا بجوشد وغلیظ شود .

درختان انجیر، درختان پهنی هستند که میوه ان در ابتدا که کال است به رنگ سبزمی باشد میوه انجیر زمانی که رسیده و اماده برداشت میشود رنگهای مختلفی مثل سبز، زرد،سیاه وقرمز وبا طعمی شیرین دارد .

شیر انجیر وخود انجیر هم مانند بسیاری از میوه های دیگر دارای خواص زیادی است ازانجیر هم به صورت تازه وهم به صورت خشک شده وهم به صورت شیره میتوان استفاده کرد.

واحد فروش شیره انجیر ممتاز

مناسب ترین محل برای نگهداری شیره انجیر

مناسب ترین محل برای نگهداری شیره انجیر تازه ترین شیره انجیر دارای رنگ تیره وطعم شیرین است بیشترین انجیر کشور ایران در شهرستان استهبان تولید میشود.

انجیر ی که در مناطق گرم وخشک میروید نسبت به انجیری که در نواحی مرطوب میروید شیرین تر ولی اندازه ان کوچکتر است وبالعکس انجیر نواحی مرطوب بزرگتر وپر اب تر ولی میزان شیرینی ان کمتر است .

در هنگام خرید شیره انگور در ارومیه حتما به چند نکته توجه کرد:

  1. اصل بودن شیره: در زمان خرید شیره حتما آن را تست کنید که مطمئن شوید شیره اصل است یا تقلبی
  2. تازگی شیره: شیره تازه معمولا بوی تازگی می‌دهد، شیره کهنه بوی ترشی می‌دهد که نشان از کهنگی و مانده بودن آن است.
  3. طعم شیره: شیره اصل طعمی شیرین دارد ولی شیره کهنه طعمی ترش دارد.

درختان انجیر بیشتر به صورت پهن رشد می کنند وارتفاع خیلی زیادی ندارند برگهای این درخت به شکل پنجه ایی هستند واگر شما یکی از برگها را از ساقه آن جدا کنید شیره ی سفید رنگی از آن خارج میشود که این شیره برای پوست وبیماریهای پوستی مفید است .انجیر یکی از موادی است که بسیار برای یبوست مفید است ودانه های موجود در انجیر بر این خواص انجیر می افزاید شیره انجیر دارای رنگ تیره است .

 

شیره انجیر بسیار برای کم خونی مفید است وافراد که دچار کم خونی وضعف مفرط هستند می توانند از این شیر جهت درمان استفاده کنند افرادی که دچار بیماری دیابت وچاقی هستند باید در استفاده انجیر وشیره ی آن احتیاط کنند چون که زیاده روی در مصرف آن باعث شدت بیماری وافزایش وزن میشود ما میتوانیم از شیره ی انجیر در وعده صبحانه یا برای شیرین کردن بعضی از مواد غذایی وپخت برخی از شیرینی جات استفاده کنیم .

عرضه بی واسطه شیره انجیر ممتاز

عرضه بی واسطه شیره انجیر ممتاز پخش شیره انجیر در سراسر کشور انجام میشود وشما میتوانید با سفارش محصول از طریق فضای مجازی ومراجعه حضوری به فروشگاهها وسوپر مارکت ها این محصول را دربسته بندی های مختلف وبا وزن های متفاوت دریافت کنید.

ما میتوانیم با تولید محصول با کیفیت جایگاه خوبی در صادرات کشور به دست بیاوریم واز این طریق ارز آوری خوبی برای کشور داشته باشیم شما میتوانید با سفارش این محصول به صورت عمده از تخفیفات خوبی برخودار شوید .حداقل قیمت تعیین شده برایشیره خرما در کرمان 45.000 تومان و حداکثر قیمت آن 195.000 تومان برای یک کیلو است که می توانید با ما تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما