مرکز پخش شیره خرما صنعتی

شیره خرما صنعتی از جمله فرایندهایی است که درست کردن شیره خرما در این روش باعث شده است با خواص فراوان توأم با ارزش غذایی بسیار بالا توسط این محصول به وجود بیاید به عنوان یک محصول انرژی زا از مراکز گوناگون پخش و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار بگیرد.

دستیابی انسان به بسیاری از فواید گوناگون همچون ویتامین های محتلف B و یا ویتامین A و ویتامین C در کنار قندطبیعی پروتئین های گوناگون باعث می شود تا فرایند خون سازی و دستیابی به انرژی هر چه بیشتر در سایه شیره خرما صنعتی به وجود بیاید.

مرکز پخش شیره خرما صنعتی

فرق شیره خرما صنعتی و سنتی؟

فرق شیره خرما صنعتی و سنتی؟ شیره خرما با طبع گرم و خشک و متناسب با همه مزاج ها در بازار وجود دارد به گونه‌ای که نوع فرآوری آن به دو دسته های صنعتی و سنتی تبدیل می‌شود که هر یک می‌تواند به ویژگی ها و مزایای این محصول افزوده و بسترساز به وجود آمدن بازار های متفاوتی نسبت به این محصول بشود ادامه این مطلب به فرقه شیره خرما صنعتی و سنتی به صورت کلیدی و کوتاه اشاره خواهیم کرد:

در روش صنعتی فرآوری شیره خرما با کمک آب و اعمال فرایند حرارتی به مواد جامد انگور در دیگ های بزرگ و مخصوص این شیره استخراج می شود به گونه‌ای که در کارخانجات و واحدهای تولیدی این محصول امروزه با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به بکارگیری سیستم های پیشرفته و آسان برای استخراج این شیره کرده‌اند.

در روش سنتی سه فرایند جوشاندن سرد و حوضچه های سیمانی و همچنین درست کردن به طریقه حصیر مطرح می باشد بگونه ای که در روش جوشاندن همانند روش صنعتی خرما در دیگهای عظیم سرباز قرار می گیرد و به اندازه و وزن آن آب‌های مقطر به آن اضافه می‌شود که فرایند مخلوط کردن آب و خرما توأم با حرارت باعث می‌شود تا غلظت محلول افزایش یابد و مخلوط صاف نموده و شیره به ظرف‌های مجزا استخراج و ریخته گردد.

در روش سرد شدن در حوضچه های ساخت شدی سیمانی نیز خرما به داخل این حوضچه ها ریخته می شود و در اثر وزن خرما ها به هم فرایند فشار بر آنها اعمال می شود که از طریق سوراخ شیری از آن خارج و در ظرفی مجزا جمع‌آوری می‌شود.

در روش درست کردن به طریقه حصیر نیز در این فرآیند نیز فشار کار خود را می‌کند و شیره خرما از لابلای منافذ حصیری خارج می شود که در تمامی مراحل یاد شده فرایندها باید بدون افزودن مواد شیمیایی گوناگون پیگیری گردد تا ارگانیک ترین محصولات به وجود آمده و به برترین شکل مورد عرضه قرار بگیرد.

تولید شیره خرما صنعتی

تولید شیره خرما صنعتی تولید شیره خرما صنعتی همواره گام بسیار مهم نیست که در آن انسان توانسته به منابع سرشار از منگنز و پتاسیم دست یابد و برای تقویت گلاب و دفع سموم از کبد آن را به کار بگیرد لذا همواره در طب سنتی از شیره خرما به عنوان درمان گلودرد، سرماخوردگی، تب و همچنین مفید برای روده های بزرگ و کوچک یاد می‌شود.

توزیع شیره خرما از این مرکز بسترساز به وجود آمدن عرضه و تقاضای بی‌نظیر بین المللی نسبت به این محصول شده و همواره همگان را در خرید شیره صنعتی و دستیابی به منابع سرشار از پروتئین که می تواند برای حفظ و تقویت عضلات و ماهیچه ها کم کار باشد، یاری بکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما