مرکز پخش شیره انگور خالص

انگور یکی از خوش خوراک ترین میوه های تابستانه بوده و از میان انواع مختلف آن نوع یاقوتی و کشمشی و عسکری به علت خوش طعم و خوش ظاهر بودن بسیار پر طرف دار تر می باشد.

با گرفتن آب انگور و جوشاندن آن و ترکیب آن با خاک ترکیب جدیدی به نام شیره انگور خالص به دست می آید که آن هم خواص و کاربرد بسیاری دارد.

مرکز پخش شیره انگور خالص

روش تشخیص شیره انگور خالص

روش تشخیص شیره انگور خالص همان طور که قبلا هم گفتم شیره انگور با گرفتن و سپس جوشاندن آب انگور و خاک زدن به آن تهیه می شود اما در این میان مواردی وجود دارد و بر کیفیت نهایی شیره تاثیر گذار خواهد بود که مهم ترین آن ها نوع و سایز ذرات خاک ، اما و مدت زمان پخت آب انگور، نوع انگور و … می باشد .

برای تشخیص شیره انگور اصل و خالص باید به رنگ و زلالیت و شفافیت و ته نشین نشدن آن ، در کنار طعم و چسبندگی و گرانروی آن توجه شود و اصولا عرضه شیره خالص که توسط پخت خانگی و سنتی با رعایت ملازمات بهداشتی تهیه شده باشد امکان پذیر تر و قابل اعتماد تر خواهد بود ، اگرچه توزیع شیره انگور از طریق دستگاه های مکانیزه و در کارخانجات معتبر هم قابل انجام است.

اما چه ویژگی هایی از شیره انگور خالص و ارگانیک باعث شده تا خواهان فراوانی داشته باشد ؟ شیره انگور همان خواص خود میوه تازه انگور را دارد با این تفاوت که افرادی که حساسیت به خود میوه انگور را دارند و به فواید این میوه احتیاج دارند ، می توانند آن را در قالب شیره تهیه و مصرف کنند.

اما خصوصیات انگور و شیره به طور کلی شامل: رفع و یا بهبود کم خونی و آنمی ناشی از فقر آهن ، رفع بی حسی و ضعف دست ، انگشتان و مناطق انتهایی بدن ، افزایش قند خون ، طبع گرمی داشته و خون ساز بوده ، افزایش الکترولیت هایی مثل پتاسیم و… می باشد.

اما از شیره در تهیه حلوا، شربت ، آش ترشی ، سکنجبین، دلمه و… هم استفاده میشود و برای خنثی سازی در کنار مواد غذایی که طبع سردی دارند هم استفاده میشود .

فروش شیره انگور خالص بدون واسطه

فروش شیره انگور خالص بدون واسطه فروش شیره انگور خالص اگر بدون حضور دلال و واسطه انجام بگیرد هم برای تولید کننده محصول مزایا و سود بیشتری دارد و هم برای مشتری های خورد و جزئی بازار ! چرا که در صورت حضور دلال و واسطه، همین محصول با قیمت بسیار بی ارزش و کمی از تولید کننده خریداری شده و با کشیدن سود بالایی روی آن ، با قیمتی بسیار گزاف به خریدار جزء فروخته خواهد شد و در این میان سود خالص در دستان واسطه قرار خواهد گرفت .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما