مرجع پخش شیره خرما بسته بندی

شیره خرما محصولی است شیرین که از دانه های خرمای پر شیره تولید می شود. شیره خرما علاوه بر خاصیت انرژی زایی، بدن را گرم کرده و خواص زیادی برای بدن دارد.

این مرکز به عنوان یکی از مراجع پخش شیره خرما بسته بندی، محصولی ارگانیک را در بسته بندی های بهداشتی به فروش می رساند. ارتباط مستقیم این مرکز با تولید کنندگان موجب خرید مستقیم محصول و کاهش قیمت نهایی محصول شده است.

مرجع پخش شیره خرما بسته بندی

بررسی ارزش غذایی شیره خرما

بررسی ارزش غذایی شیره خرما شیره خرما محصولی است که از اب و خرما تولید می شود و فاقد هرگونه مواد افزودنی است. شیرینی شیره به دلیل شیرینی خرما است و شکر به ان افزوده نمی شود. شیره خرما منبع غنی از کربوهیدرات است و مصرف آن انرژی بدن را تامین نمی کند.

ارزش غذایی شیره خرما به دلیل وجود انواع ویتامین ها و مواد معدنی است که در این محصول وجود دارد. ویتامین های موجود در شیره خرما شامل ویتامین A و ویتامین C و ویتامین E و ویتامین K است. افزون بر این ها شیره خرما منبع غنی از ویتامین های گروه B شامل ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B3، ویتامین B5، ویتامین B6 و ویتامین B9 است.

املاح معدنی موجود در شیره خرما عبارتند از آهن، منیزیوم، پتاسیم، کلسیم، منگنز، فسفر و روی. شیره خرما طبع گرم و خشک دارد. در گذشته در فصل زمستان بیشتر از این محصول استفاده می کردند چرا که بدن را گرم می کند و انرژی طول روز فرد را تامین می کند.

از خواص شیره خرما برای بدن به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  1. شیره خرما منبع غنی از آهن است. آهن با تولید خون در بدن از ابتلا به بیماری کم خونی جلوگیری کرده و به درمان آن کمک می کند.
  2. ویتامین های گروه B ، به بهبود خلق و خو کمک کرده و مانع از افسردگی و بی حوصلگی می شود
  3. ویتامین C شیره خرما با تقویت سیستم ایمنی بدن خطر ابتلا به بیماری های عفونی مانند سرما خوردگی را کاهش می دهد.
  4. پتاسیم موجود در شیره خرما، به کاهش فشار خون کمک کرده و از گرفتگی عروق و سکته قلبی جلوگیری می کند.
  5. فیبر موجود در شیره خرما باعث بهبود حرکات روده شده و خاصیت ملینی دارد.

شرکت توزیع شیره خرما بسته بندی

شرکت توزیع شیره خرما بسته بندی شرکت توزیع شیره خرما بسته بندی ، به طور مستقیم با تولید کنندگان شیره در ارتباط است. این ارتباط دلیل عرضه مستقیم شیره خرما با کیفیت است. خرید مستقیم شیره خرما از شرکت توزیع قیمت محصول را کاهش داده و مصرف کنندگان خریدی به صرفه خواهند داشت.

شما می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق امکانات موجود در این سایت سفارش دهید. شماره های موجود در سایت شما را به طور مستقیم به مسئولان فروش وصل می کند.

علاوه بر این شما می توانید مشخصات خود را در سایت ثبت کنید تا مشاوران فروش با شما تماس گرفته و سفارشات شما را ثبت کنند. سفارشات شما از بهترین شیره خرما با کیفیت تهیه و به دست شما خواهد رسید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما