مرجع پخش شیره انگور خانگی

شیره انگور تغلیظ شده آب انگور است که می توان از این ماده غذایی در مدت زمان بسیار طولانی نگهداری و از آن استفاده کرد شیره انگور در واقع دارای تمام خواص انگور با ضریبی بسیار بالا است و محصولی با طبیعتی گرم و بسیار خوشمزه است.

مرجع پخش انواع شیره انگور چفته خانگی را که کالایی بسیار با کیفیت و مقوی است را با قیمتی بسیار مطلوب و مناسب در اختیار تمام مصرف کنندگان قرار داده است.

مرجع پخش شیره انگور خانگی

طرز تهیه شیره انگور خانگی

طرز تهیه شیره انگور خانگی شیره انگور یک کالای بسیار عالی است که به صورتی کاملا طبیعی از آب انواع انگور به دست می آید این کار هم در خانه میسر است و هم در کارخانجات صنعتی و به صورت کاملا مکانیزه در اندازه بسیار زیاد صورت می پذیرد.

برای تهیه شیره انگور در منزل شما می توانید از هر نوع انگور و در هر اندازه ای که شما تمایل داشته باشید استفاده نمایید ابتدا انگور ها را خوب بشویید و تمام گرد و خاک و اضافات انگور را جدا و آن را حبه و دانه دانه کنید سپس انگور را در ظرفی بزرگ قرار داده و انگور ها را کاملا له کنید و آب انگور را از صافی عبور دهید سپس آب انگور را با خاک سفید که خاکی مخصوص است و می توانید آن را در عطاری ها پیدا کنید مخلوط و به مدت یک شب بگذارید دست نخورده باقی بماند.

صبح روز بعد آب انگور را از خاک سفید و با یک صافی جدا کرده و سپس آب انگور خالص را روی حرارت قرار داده و زمانی که به جوش آمد شعله را خوب کم کنید تا آب انگور برای ساعاتی آهسته آهسته بجوشد و کم کم قوام بیاید و سفت شود تا شیره انگور آماده شود.

فروش کلی شیره انگور خانگی

فروش کلی شیره انگور خانگی تولید کننده شیره انگور خانگی این کالای بسیار ارزشمند و مقوی را از بهترین و سالم ترین انواع انگور های طبیعی به دست آورده و با همکاری مراکز پخش انواع این کالا را در سراسر کشور و در تمام مراکز فروش در اختیار تمام مصرف کنندگان قرار داده تا همه بتوانند از یک کالای طبیعی و بسیار عالی خریداری و استفاده کنند.

تولید کننده انواع شیره انگور در شیراز خانگی را با قیمتی منصفانه و مناسب در اختیار تمام مصرف کنندگان قرار داده است و شما می توانید این کالا را با قیمتی ارزانتر تهیه نمایید اگر تمام واسطه ها را حذف و کالا را به صورت مستقیم خریداری نمایید ولی اگر به این محصول طبیعی و عالی در اندازه زیاد نیاز دارید پس از خرید شیره انگور عمده استفاده و در آن صورت نازلترین نرخ را بپردازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما