قیمت عمده شیره انجیر 100 طبیعی

شیره انجیر مانند میوه انجیر مقوی و پرخاصیت می باشد. طبع این ماده خوراکی گرم وتر است. این ماده شیرین از غلیظ شدن آب انجیر بدست می آید و تمام خواص انجیر در شیره آن قرار دارد. این شیره خوش مزه را می توان با شیره انگور و توت برای درمان کم خونی مخلوط کرد و در میان وعده و صبحانه مصرف کرد. برای قیمت عمده شیره انجیر 100 طبیعی به سایت اینترنتی حاضر مراجعه کنید.

قیمت عمده شیره انجیر 100 طبیعی

بهبود عملکرد جنسی با مصرف شیره انجیر

بهبود عملکرد جنسی با مصرف شیره انجیر همان طور که می دانید انجیر در فصل تابستان برداشت می شود و دارای خواص بالا وارزش غذایی بالای دارد این میوه خوش مزه طول عمر بسیار کوتاهی دارد. به همین دلیل از گذشته تا امروز، انجیر را به شیره تبدیل می کنند تا در تمام فصل سال از این میوه پرخاصیت استفاده شود.

انجیر را به دو روش صنعتی و سنتی به شیره تبدیل می کنند.که هر کدام مشخصات مربوط به خود را دارد در روش صنعتی تمام مراحل بهداشتی رعایت می شود ولی در روش سنتی شیره انجیر طعم طبیعی خود را دارد.

این محصول به دلیل خواص بالا و ارزش غذایی بالا دارای طرفداران زیادی می باشد.انجیر میوه بسیار فوق العاده برای تقویت میل جنسی است به دلیل فیبر محلول و نامحلول که در انجیر موجود می باشد. مصرف مواد غذایی که دارای فیبر می باشند نه تنها موجب سیری می شوند، بلکه باعث بهبود عملکرد جنسی نیز می شوند.

از دیگر خواص شیره انجیر  و شیره سیب1401 درجه یک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای تقویت سیستم گوارش بدن و بهبود یبوست بسیار مفید می باشد.
  • مصرف شیره انجیر برای تسکین و بهبود گلو درد و سرفه خوب است
  • تقویت کننده بدن و انرژی زا می باشد.
  • این شیره مقوی برای رفع تشنگی و عطش زیاد عالی می باشد.
  • سرشار از آهن و برای درمان کم خونی بسیار موثر می باشد.

فروش کلی شیره انجیر 100 طبیعی

فروش کلی شیره انجیر 100 طبیعی فروش شیره انجیر به خاطر خواص بالا و کاربرد زیاد بسیار پر رونق بوده و به امروزه سایت ها و فروشگاهایی هستند که انواع شیره میوه ها را به صورت صددرصد طبیعی به بازار عرضه می کنند. فروش کلی شیره انجیر و شیره انگور کیلویی 1401 به صورت مستقیم در سایت اینترنتی حاضر با کیفیت خوب و قیمت مناسب انجام می شود زیرا شیره تازه و با کیفیت مستقیم از تولید کننده خریداری می شود.

فروش و پخش شیره انجیر 100 طبیعی با قیمت های مختلف در بازار موجود می باشد از جمله عوامل اثر گذار برقیمت شیره انجیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش تولید

میزان غلظت

طبیعی بودن شیره

تاریخ تولید

نوع بسته بندی

محل فروش

بنابراین برای فروش شیره انجیرکلی 100طبیعی به سایت اینترنتی ما مراجعه کنید و محصول مورد نظر را در کمترین زمان ممکن به فروش برسانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما