قیمت شیره خرما 500 گرمی

شیره خرما 500 گرمی محصولی کاملا طبیعی بوده که تولیدی آن را از خرماهای پر شیره و نرم تهیه می کند.‌ این ماده غلیظ دارای طعمی شیرین بوده و می توان آن را با خوراکی و نوشیدنی های مختلف ترکیب کرد. طعم شیرین آن را همه دوست دارند و دارای خواص فراوانی است. قیمت این شیره در بازار متفاوت بوده و بستگی به کیفیت و نوع محصول دارد. شیره هایی که به صورت کاملا سنتی و خانگی تهیه می شوند به دلیل سطح کیفی بالا بیشترین کیفیت را دارند.

قیمت شیره خرما 500 گرمی

شیره خرما برای ضعف بدن

شیره خرما برای ضعف بدن این مرکز بهترین شیره خرما را به بازار عرضه می کند که دارای ارزش غذایی زیادی است و با املاح معدنی و ویتامین هایی که دارد می تواند به تقویت بدن کمک زیادی کند. این ماده برای ضعف بدن مفید بوده و می تواند با کالری زیادی که به بدن می رساند بی حالی ناشی از کم خونی را هم برطرف سازد و با آهن فراوان خود درصد هموگلوبین را افزایش دهد و به درمان کم خونی هم کنک کند.

این شیره حاوی کلسیم فراوانی است که به استحکام استخوان بندی هم کمک زیادی می کند و باعث سخت شدن دندان ها شده و از پوسیدگی و شکستن آنها جلوگیری می کند. افرادی که صبح شیره را به همراه شیر و ارده و خوراکی های دیگر مصرف می کنند کالری روزانه آنها به خوبی تامین می شود بدین ترتیب برای کودکان و نوجوانان در حال رشد مناسب است. شما می توانید هر روز از این ماده طبیعی و بی ضرر استفاده کنید.

سفارش شیره خرما 500 گرمی

سفارش شیره خرما 500 گرمی ابن مرکز با عرضه شیره خرما به بازار توانسته نیاز مصرف کنندگان را تا حد زیادی برطرف سازد. این محصول به صورت فله و بسته بندی سفارش داده می شود و نمونه های عمده ای همیشه نرخ مناسب تری دارند به همین دلیل بیشتر مردم از آن استقبال می کنند. نمایندگی سفارشات را ثبت کرده و آنها را به تولیدی ارائه می دهد.

هر چه حجم سفارشات بیشتر می شود تولیدی هم میزان تولید را افزایش می دهد تا بتواند پاسخگوی نیاز بازارهای داخلی و خارجی باشد. بالا رفتن سطح تقاضا در بازار و استفاده زیاد مردم از این ماده مقوی باعث شده تا میزان سفارش آن هم بیشتر شود. شیره های لا کیفیت همیشه بیشترین حجم سفارش و فروش را در بازار دارند.‌

تولیدی تمام تلاش خود را مي کند تا سفارشات را در کمترین زمان و با همان کیفیت اولیه و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برساند.‌ سفارش به صورت اینترنتی جز آسان ترین و کم هزینه ترین روش ها بوده که مشتری از آن استقبال می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما