قیمت شیره خرما بسته بندی درجه یک

شیره خرما محصولی است که طی فرآیندی از ترکیب آب و حرارت و خرما شیره دار نه خشک تولید می شود. شیره خرما طبیعتی گرم دارد و همچنین به علت ارزش غذایی بالایی که دارد فواید زیادی دارد که می توان در صبحانه به عنوان یک ماده مغذی و خوشمزه میل کرد. این محصول در سفره های مردم عزیز کشورمان جا باز کرده و همین استقبال باعث شده سرمایه گذاران به فکر افزایش تولید این محصول باشند و شیره خرما بسته بندی شده درجه یک را با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار دهند.

قیمت شیره خرما بسته بندی درجه یک

معرفی انواع شیره خرما بسته بندی

معرفی انواع شیره خرما بسته بندی شیره خرما وابسته به نوع خرما، نحوه تولید به روش سنتی یا صنعتی و نحوه بسته بندی آن، انواع مختلفی دارد. این محصول مقوی و مغذی به دلیل وجود انواع ویتامین ها، پروتئین و مواد معدنی فواید بسیاری دارد. ترکیب شیر با خرما یک انرژی فوق العاده زیادی در بدن ایجاد می کند و در تقویت حافظه و یادگیری موثر است.

شیره خرما در بهبود عملکرد دستگاه گوارش و همچنین تقویت قوای جنسی به شدت مفید است و خواصی دارد که فعالیت متابولیسم هضم غذا را آسان تر می کند.

شیره خرما با توجه به مواد معدنی از جمله آهن برای افراد مبتلا به کم خونی مفید است و موجب خون سازی در بدن می شود که برای بانوان در دوران بارداری هم توصیه می شود. این مواد معدنی موجب تقویت استخوان ها و جلوگیری از پوکی استخوان ها می شود به شرطی که به طور مداوم و پی در پی مورد استفاده قرار بگیرد.

برای تهیه شیره خرما به روش سنتی خرما ها را در ظرفی می ریزند و در آن به مقدار کافی آب اضافه می کنند و طی حرارتی که به آن می دهند شیره خرما در ظرف تهیه می شود سپس آن را در ظرف دیگری می ریزند و پس از سرد شدن مورد استفاده قرار می دهند.

در روش سنتی بیشتر اصول بهداشتی و استاندارد رعایت نمی شود اما در روش صنعتی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و تجهیزات مدرن و پس از تولید با بسته بندی محصولی بهداشتی و استاندارد را روانه بازار مصرف می کنند‌

خرید شیره خرما صادراتی

خرید شیره خرما صادراتی شیره خرما در سال های اخیر در بسیاری از کشورها شناخته شده است و بخصوص در کشور های عربی حوزه خلیج فارس بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که این موقعیت شرایط صادرات شیره خرما به این کشورها را فراهم می کند. شیره خرما در کشور ما به وفور در همه نقاط یافت می شود و به راحتی می توان برای خرید شیره خرما به سوپر مارکت ها یا فروشگاه های فروش این محصول مانند عطاری ها مراجعه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما