قیمت روز شیره خرما با کیفیت

شیره خرما به عنوان یکی از فرآورده‌های خرما می باشد که به خاطر خواص و فواید زیادی که برای سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن انسان دارد توجه خیلی ها را به سمت خود جلب کرده است. شیره خرما با کیفیت به روش های سنتی و صنعتی امروزه با توجه به مصرف آن به طور انبوهتولید و روانه بازار داخلی و خارجی می شود. قیمت روز شیره خرما بسته به درجه کیفیت و نوع بسته بندی و روش خرید کردن آن در جاهای مختلف کشور متفاوت می‌باشد.

قیمت روز شیره خرما با کیفیت

راحت ترین روش تهیه شیره خرما در منزل

راحت ترین روش تهیه شیره خرما در منزل شیره خرما را به مقدار مورد نیاز خودتان در منزل و به روش خانگی می توانید تهیه کنید، برای این کار اولین مرحله انتخاب خرما های شیره دار و نرم می باشد چون خرما خشک برای شیره مناسب نیست، بعد از فراهم کردن خرما مرحله بعد جدا کردن هسته و کلاهک خرما می باشد که آن ها را بدون هسته و کلاهک در داخل قابلمه می ریزیم.

به اندازه وزن خرماهایی که برای شیره تهیه کرده‌ایم آب جوش به آن ها اضافه می کنیم، بعد از گذشت تقریبا نیم ساعت آن را روی شعله اجاق گاز قرار می دهیم تا کاملا نرم شوند حدود یک ساعت این کار را ادامه می دهیم، بعد از گذشت این مدت زمان آن را از صافی رد می کنیم به گونه‌ای که هیچ گونه پوست و گوشت خرما از صافی رد نشود.

در مرحله آخر آن را بر روی شعله گاز می گذاریم تا زمانی که خوب غلیظ می شود و در این مدت آن را هم می زنیم که ته نگیرد، هر چه بیشتر غلیظ شود کیفیت و ماندگاری بالا تری دارد چون در غیر این صورت شیره سریع کپک می زند.

واحد پخش شیره خرما با کیفیت

واحد پخش شیره خرما با کیفیت واحد پخش و فروش شیره خرما درجه یک، این محصول را به صورت عمده و جزئی به صورت بسته بندی و فله‌ای به روش های مختلف مستقیم و غیر مستقیم به بازار داخلی و خارجی کشور عرضه می کند. خرید به روش مستقیم و به طور عمده از مراکز اصلی تولید این محصول باعث شده است که دست افراد واسطه و دلال کوتاه شود و شما با قیمت مناسب تری بتوانید آن را خریداری کنید.

همچنین خرید و اطلاع از وضعیت قیمت این محصول در انواع مختلف بسته بندی آن در وزن های متفاوت و همچنین با کیفیت و مرغوبیت عالی به روش مجازی و از طریق سایت اینترنتی ما هم امکان پذیر است که بعد از بررسی های لازم در این زمینه شما می‌توانید نوع مورد نیاز خود را سفارش و خرید بزنید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعیین شده بتوانید در محل خواسته شده آن را تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما