فروشگاه مرکزی شیره توت کیلویی

شیره توت کیلویی یکی از شیره های مورد علاقه بسیاری از افراد جامعه می باشد که خاصیت های فراوانی را همراه خود دارد و افراد دیابتی بیشتر خواهان ای شیره می باشند چون میزان قند آن نسبت به سایر شیره ها کمتر می باشد و صدمه ای به بدن نمی رساند و مصرف آن همراه کره میتواند به عنوان صبحانه و یک میان وعده کامل باشد

فروشگاه مرکزی شیره توت کیلویی

تاثیر شیره توت بر روی افراد با سابقه سکته

تاثیر شیره توت بر روی افراد با سابقه سکته به دلیل انتی اکسیدان و پتاسیم زیادی که دارد باعث پایین آمدن لخته خون در مغز که باعث سکته مغزی می شوند کمک می کند. مصرف آن به صورت منظم باعث می شود که خطر سکته قلبی در تمام سنین اعم از خانم ها و جوانان و میانسالان تا ۳۲٪ به کمترین حد امکان برسد.

مصرف شیره توت به درمان بیماری های گوناگون بسیار کمک می کند مثلا : باعث می شود غذا زودتر و آسان تر هضم شود،از سرطان های مختلف پیشگیری می کند،برای افرادی که انرژی کمی دارند توصیه می شود چون خوردن آن به انسان انرژی میدهد و فرد را سر حال می کند،برای افراد کم خون مفید است و به درمان آن ها کمک می کند.

شیره انگور چفته برای وعده صبحانه به خصوص برای کودکان و مادران شیرده مفید است.

خوردن مداوم این ماده علاوه بر تقویت حافظه، مانع کم خونی افراد هم می شود.

این شیره پر خاصیت علاوه بر فواید ضررهایی هم می تواند داشته باشد مثلا : به دلیل انرژی زایی زیاد و کالری که دارد برای افراد چاق توصیه نمی شود چون باعث اضافه وزن می شود، و به دلیل طبع گرمی که دارد برای افرادی که گرم مزاج هستند خوب نمی باشد چون باعث جوش زدن و صفراوی شدن خون می شود.

تولید عمده شیره توت کیلویی

تولید عمده شیره توت کیلویی شیره توت به دو روش صنعتی و سنی تولید می شود،روش صنعتی آن به این صورت است که توت را در کارخانه ها با استفاده از دستگاه های مخصوص خود آنرا به شیره تولید می کنند و آن را طبق خواسته های مردم در بسته بندی های یک کیلویی و نیم کیلویی و کاملا بهداشتی بسته بندی کرده و در اختیار مشتری می گذارند،ولی در روش سنتی توت را در خانه درون دیگه های بزرگ می پزند و از آن شیره توت فله درست کرده و در داخل دبه های پلاستیکی می ریزندو آن را به فروش می رسانند.

بهتر است که از شیره های توت یک کیلویی صنعتی استفاده کنید چون بهداشتی هستند و علاوه بر این مقدار آن هم زیاد نمی باشد و شما می توانید آن را درمدت زمان کمی مصرف کنید و در نگهداری آن دچار مشکل نمی شوید چون اگر شیره خرما زیادی خریداری کنید ممکن است زود آن را مصرف نکنید و شیره خراب شود.

قیمت شیره انگور در شیراز نرخ معین و ثابتی ندارد و فاکتور هایی نظیر: اصالت محصول، کیفیت و خلوص شیره انگور، برند و استاندارد آن، تاییدیه بهداشت، بازار عرضه و تقاضا و … قیمت آن را تعیین می کنند.

پخش شیره توت به دو روش حضوری و اینترنتی صورت میگیرد که روش اینترنتی آن خوب تر است چون هزینه بر نمی باشد. و راحت تر به دست شما میرسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما