فروشندگان عمده شیره انجیر صنعتی

انجیر یکی از مقوی ترین میوه ها در دنیا است که فرآورده های مختلفی از آن چون شیره به دست می آید که طرفداران بی شماری دارد.

این محصول توسط برند ها و کارخانجات زیادی تولید می شود و جز محصولات پرفروش میباشد. فروشندگان عمده شیره انجیر صنعتی این محصول را به صورت بسته بندی در بازار به فروش می رسانند.

فروشندگان عمده شیره انجیر صنعتی

شیره انجیر منبع غنی ای از آنتی اکسیدان ها

شیره انجیر منبع غنی ای از آنتی اکسیدان ها شیره انجیر سرشار از آنتی اکسیدان ها است که به دلیل این ماده بسیار قوی به کاهش هر گونه اثرات منفی کمک می‌کند. همچنين شیره انجیر از پتاسیم و منگز برخوردار است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و ازبین رفتن باکتری در بدن می شود.

شیره انجیر مرغوب خواص زیادی دارد که در موارد زیر به برخی از آن ها اشاره شده است:

  1. انجیر و شیره انجیر باعث کاهش گلودرد و استرس می باشد.
  2. شیره انجیر به پاک سازی کبد کمک می کند و سلامت بدن را افزایش می دهد.
  3. انجیر و شیره انجیر به دلیل داشتن فیبر زیاد سبب آسان تر شدن هضم غذا و جلوگیری از یبوست می شود.
  4. شیره انجیر برای افراد مسنی که در معرض بیماری آب مروارید هستند توصیه می شود.
  5. شیره انجیر برای اینکه حاوی آنتی اکسیدان زیادی است موجب کاهش فشار خون و جلوگیری از بیماری های قلبی می گردد.
  6. شیره انجیردر افزایش خواب راحت مؤثر است.

در تهیه شیره انجیر بهتر است از روش صنعتی آن استفاده شود چون در روش سنتی از شکر در تهیه آن استفاده می کنند که باعث کالری می شود.

عرضه کنندگان بهترین شیره انجیر صنعتی

عرضه کنندگان بهترین شیره انجیر صنعتی شیره انجیر هم مانند شیره های دیگر به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود.

شیره انجیر صنعتی :در این روش باید انجیر خوب و مرغوب انتخاب شود. از مهمترین مراحل تولید شیره مرغوب و باکیفیت این است که باید از انجیر های کاملا رسیده استفاده کرد و از انجیر های فاسد و کال خودداری کرد.

بعد از انتخاب انجیر مناسب باید آن را از هر گونه آلودگی ضد عفونی کرد، پس از ضد عفونی انجیر ها آن ها را درون مخزن هایی قرار می دهند و یک و نیم برابر وزن انجیرها به آن ها اب اضافه می کنندکه این آب داغ است. انجیر ها در آب به مدت دو ساعت باقی می‌مانند تا مواد معدنی و ویتامین ها از انجیر به آب منتقل شود و پس از آن مخلوط را از صافی عببور می دهند و به شیره انجیر تبدیل می شود.

عرضه کنندگان شیره انجیر تازه در شهر های مختلف کشور فعالیت می کنند و محصول مورد نظر را با قیمت عالی در اختیار مشتریان قرار می دهند. البته با در دسترس بودن اینترنت فروش این محصول به صورت مستقیم و غیر حضوری انجام می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما