فروشندگان شیره خرما سنتی

شیره خرما سنتی به دلیل طبیعی بودن ارزش غذایی بسیار بالایی دارد ویک میان وعده مهم برای کودکانتان می باشد.مصرف این شیر در صبحانه انرژی بدن را تامین می کند و خواص بسیار زیادی دارد.

فروشندگان این محصول تولید کنندگان این شیره ها هستند برای تهیه این محصول کافی است از معتبرترین فروشندگان شیر خرما در استان ها و شهرستان های ایران به صورت عمده اقدام کنید.تا بتوانید بهترین شیره خرما سنتی را با قیمت فوق العاده و بسیار مناسبی را خریداری کنید

فروشندگان شیره خرما سنتی

روش درست کردن شیره خرما سنتی

روش درست کردن شیره خرما سنتی شیره خرما از خرما تولید می شود واین شیره بسیار مقوی و مغذی است واین شیره خاصیت دارویی زیادی دارد واین شیره به دلیل داشتن آهن برای بیماران کم خونی بسیار مناسب است.

.این شیره در بازار به دو روش عرضه می شود.

شیره خرما سنتی

شیره خرما صنعتی

شیره خرما سنتی بسیار طبیعی و بدونه هیچ موادی تهیه شده است .شیره سنتی از خرما مرغوب و مناسب تهیه شده است.خرما ها را شسته و هسته آنها را جدا کرده و سپس خرما را همراه آب جوش درون خرما را همراه آب جوش بریزید و بگذارید خرما ها به مدت ۳۰دقیقه در آب جوش بماند و بعد قابلمه را روی شعله گاز قرار دهید و اجازه دهید آب به درجه جوش برسد و بعد از اینکه آب جوش آمد شعله گاز را کم می کنید و اجازه دهید خرما به همراه آب ۵دقیقه دیگر بجوشد و نرم شود و قابلمه را از روی گاز بر دارید و بگذارید نیم ساعت دیگر خرما ها درون قابلمه بمانند وخرمای ها را در یک صافی ریخته وبا دست به آرامی آن ها را فشار دهید.تا شیره خرما از آن جدا شود و مواظب باشید گوشت و پوست خرما از صافی رد نشود و بعد شیره خرما را بجوشانید تا غلیظ شود.

قیمت شیره خرما در بازار بستگی به کیفیت آن دارد هرچه این محصول مرغوب تر باشد قیمت بالا تری دارد.خریداران این محصول می توانند این شیره را به صورت عمده ویک جا از تولید کنندگان آن ها خریداری کنند و خرید عمده این محصول کاهش چشم گیری در قیمت آن دارد.

مرکز توزیع شیره خرما

مرکز توزیع شیره خرما این شیره به دلیل تازه وطیبعی بودن مصرف کنندگان زیادی رابه خود اختصاص داده است و شما می توانید بهترین شیره سنتی را از عرضه کنندگان اصلی تهیه و خریداری کرده و توسط تولید کنندگان بزرگ در بازار توزیع و پخش می گردد.

پخش شیره سنتی مستقیم و بدونه واسطه سبب شده تا این محصول به قیمت ارزان و مناسب تری به فروش برسد.خریداین محصول را می توانی در همین سایت وله قیمت تولید کننده وبا بهترین کیفیت خریداری کنید..

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما