فروشنده شیره خرمای کبکاب

خرما بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد .بسیار مقوی است ویتامین های زیادی دارد مثلا ویتامین های شیره خرما یکی از برترین ها آهن موجود در شیره میباشد.

خرما را می توان در وعده غذایی استفاده کرد به دلیل ویتامین آهن باعث می شود اگر کمبود آهن داریم آهن بدن زیاد چقدر می شود.

خرما در استان فارس و بوشهر بدست می آید وقتی خرماها رسیده می شوند و به بازار می فروشند یا به تولیدی میفرستند که خرما ها به شیره خرمای کبکاب تازه تبدیل شود.

این شیره خرما مرغوب را می‌توان در کنار ارده یک وعده غذایی تشکیل می شود بسیار مقوی می شود

فروشنده شیره خرمای کبکاب

ویتامین های موجود در شیره خرما

ویتامین های موجود در شیره خرما خرما بسیار خوشمزه و مقوی است و همه مردم کشور خرما را دوست دارند. این نوع خرما در بعضی کشورها صادر می شود در انواع بسته بندی ها به فروش می رسد فروش خرما به صورت کلی و جزئی می توان خریداری کرد منبع نخلستان ها در استان فارس هرمزگان یافت می شود کشور ایران از نظر خرما خودکفا است.

برای تهیه شیره خرما:

پس از اینکه خرما ها به کارخانه صادر شدند آنها را با آب مخلوط می کنند تا بتوانند تولید شیره خرما را بگیرد وقتی با آب مخلوط کردند داخل یک ظرف روی آن صافی می‌دهند تا هسته خرما جدا شود پس از اینکه خرماها فشردند و هسته خرما داخل صافی و آب و خرما را به داخل ظرف جدا می شوند و می توانید آن را روی شعله گاز قرار داده این کار موجب می‌شود که آب بخار شود و شیره خرما به دست آید.

بعضی شیره های خرما سفت هستند و می توانید برای جلوگیری از سفت بودن شیره خرما می توانید آن را کمی زودتر از روی شعله گاز بردارید چون وقتی سرد شد سفتی خود نشان میدهد و با این کار سفت نمی شود.

این شیره ها را به سراسر کشور منتقل می شود و مردم می توانند به فروشگاه ها مراجعه کنند و شیره خرما خریداری کنند. صادرات شیره خرما یکی از پر مصرف ترین ها است که همه مردم کشور دوست دارند و استفاده می کنند.

عرضه شیره خرمای کبکاب

عرضه شیره خرمای کبکاب خرما زمانی رسید شدن آنها را می چینند و تعداد نفرات آنها را جدا سازی می کنند مثلاً خرمای خراب را از خرما های سالم جدا می کنند آنها را در ظرف های مختلف می ریزند و در جای خنک قرار می‌دهند تا از خرابی خرماها جلوگیری شود.

تعداد افراد دیگر آنها را داخل سطل های کوچک و سبدهای مختلف و کارتون قرار می دهند و سریعاً به داخل کشور پخش می‌کنند تا از کپک زدن به خراب شدن یا ترش شدن خرما جلوگیری شود اما اگر زمانی خرماها به فروش نرسیده آن ها را به سردخانه منتقل می کنند.

پخش شیره خرما در فروشگاه های زنجیره ای یا مکان های دیگر عرضه می شوند.

بی نظیر ترین شیره خرما شیره خرمای کبکاب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما