عمده فروشی شیره انجیر طبیعی

انجیر یکی از میوه های شیرین و بسیار مغذی می باشد . خرید عمده این میوه را می توان از شهرهای تولید کننده با کم‌ترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه کرد. فروش عمده شیره انجیر طبیعی ایران از مناطقی انجام می گیرد که دارای انجیر های باکیفیت باشند استان فارس معدن انجیر ایران است که بهترین آن انجیر استهبان می باشد. فروش عمده شیره انجیر را بسیاری از باغداران و شرکت های بازرگانی انجام می دهند که به صورت سنتی و ارگانیک می توان خریداری کرد.

امروزه خرید عمده شیره انجیر طبیعی و با ارزانترین قیمت به صورت عمده و خرده به روش سنتی و صنعتی تهیه می شود.که ازطریق سایت های معتبر اینترنتی می توان تهیه نمود.

عمده فروشی شیره انجیر طبیعی

نرم کردن کرم های سخت با شیره انجیر

نرم کردن کرم های سخت با شیره انجیر

انجیر در طب سنتی از ریشه درخت انجیر برای کاهش استرس و ترس افراد قابل استفاده می باشد. همچنین از انجیر به دلیل خواص آنتی اکسیدانی بسیار و نیز وجود انواع ویتامین و پروتئین برای درمان : دیابت ، زخم های پوستی ، شکستگی استخوان ، روماتیسم ، بیماری های قلبی ،دردهای سینه ، سرخک سودمند است.

جوشانده برگ درخت انجیر به همراه عسل برای رفع درد گوش، دندان درد و میگرن استفاده می شود در آمریکای ازانجیر به عنوان ضد کرم استفاده می شد و خداوند در قرآن به انجیر و زیتون قسم یاد کرده و این به اهمیت این میوه بر می گردد.

این میوه دارای خاصیت ضد سرطانی است که طبیبان قدیم ایرانی انجیر را به همراه پسته و بادام برای تقویت حافظه موثر می دانستند. برگ های درخت انجیر به دلیل داشتن مدر بودن تسکین دهنده کرم روده می باشد. برگ درخت انجیر خاصیت مسکن دارد و برای سرفه موثر می باشد. در طب جدید شربتی از انجیر برای رفع یبوست کودکان تهیه شده است.

صادر کننده شیره انجیر طبیعی

صادر کننده شیره انجیر طبیعی

کشور ایران به دلیل داشتن مرزهای مشترک زمینی و دریایی با بیشتر کشورها این ویژگی را دارد که انواع شیره انجیر صادراتی خوراکی و طبیعی را به کشورهای مختلف صادر کند. در کشور ما این میوه به وفور کشت می شود طعم و مزه بی نظیر شیره انجیر باعث شده که کشورهای رومانی ، آلمان ، روسیه خواهان واردات این محصول از کشور ایران شده است.

شیره انجیر همچنین به کشورهای آسیای نیز صادر می شود از جمله : عراق ، عمان ، چین ،تایلند ، تاجیکستان از کیفیت این محصول بر خوردار می شوند.

بازار خرید انجیر در برخی از مناطق کشور رونق چشمگیری دارد شیره انجیر فله در بسته بندی های مختلف تهیه می شود.

شیره انجیر مانند شیره توت وانگور طبع گرم دارد، کشت انجیر کشور در استان های فارس ، مازندران ، کردستان ، که استان فارس شهر استهبان بزرگ ترین تولید کننده انجیر کشور است .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما