عمده فروشان شیره خرما سنتی

شیره خرما سنتی یکی از خوشمزه ترین و دلچسب ترین خرما عمده تهران شیره های موجود در کشور بوده به همین دلیل مصرف کنندگان آن علاقه بسیاری برای خرید و مصرف این محصول دارند که عمده فروشان این محصول آن را به صورت عمده ای به فروش می‌رسانند.

ارائه شیره خرما از طریق سایت اینترنتی که در اختیار شما قرار داده می‌شود امکان پذیر بوده و شما می توانید با مراجعه به این سایت شیره خرما طبیعی را به صورت مستقیم و بدون واسطه که بسیار به صرفه می باشد خریداری نمایید.

عمده فروشان شیره خرما سنتی

نکات مهم در تهیه شیره خرما در منزل

نکات مهم در تهیه شیره خرما در منزل شیرینی خرما را میتوان یکی از مقوی ترین میان وعده ها نام برد چرا که شما با مصرف آن می توانید انرژی بدن خود را در طول روز تامین نمایید و مخصوصاً کسانی که فعالیت های روزانه آنها بسیار بالا می باشد می‌توانند آن را به صورت میان وعده یا به صورت ناشتا مصرف نمایند که مقوی دستگاه گوارش نیز می باشد.

اما ما در اینجا می خواهیم به نکاتی که در مورد تهیه شیر خرما به کار میرود اشاره نماییم تا شما نیز این محصول تازه و خوشمزه را خریداری و آن را برای سلامتی خود مصرف نمایید همچنین مصرف آن را به دیگر افراد نیز پیشنهاد دهید.

  1. اولین مرحله برای تولید شیره خرما در منزل انتخاب خرما درجه یک می باشد که هم باید تازه و هم شیره دار باشد سپس آن را درون قابلمه ریخته که قبل از آن باید هسته آن را جدا و سپس ظرف مورد نظر را تا جایی که خرماها از آب پوشیده شود باید آب بریزید.
  2. مرحله بعد جوشاندن آب می باشد که تا چندین ساعت ادامه پیدا میکند و شما باید این جوشاندن را تا زمانی ادامه دهید که خرما به صورت کاملاً له شده در بیاید چرا که در این زمان شیره خرما راحت گرفته می شود.
  3. مرحله سوم سرد کردن آب جوشیده می باشد خرمای کبکاب در تهران که پس از آن شما می توانید مخلوط آب و خرما له شده را درون یک پارچه نسبتاً ضخیم ریخته و با دست فشار دهید تا شیره از آن گرفته شود.
  4. شیره گرفته شده از پارچه رقیق بوده به همین دلیل باید آرام تا چند دقیقه جوشانده تا هم غلیظ شود و هم رنگ آن به صورت سیاه در آید که این مرحله یکی از آخرین مراحل تولید شیر خرما سنتی می باشد.

خرید انبوه شیره خرما سنتی

خرید انبوه شیره خرما سنتی خرید انبوه شیره خرما سنتی برای مشتریان بسیار به صرفه بوده چرا که شامل تخفیفات بسیار گسترده می‌شود که خرید آن به صورت مستقیم و بدون واسطه باعث شده تا اولاً مشتریان شیره درجه یک را خریداری کنند و دوم قیمت آن را به صورت تولیدی خریداری کنند.

کیفیت و طعم فوق العاده شیر خرما سنتی بسته بندی بسیار ویژه و درجه یک و ارسال سفارشات در کمترین زمان با قیمت تولیدی باعث شده تا مشتریانی از کشورهایی مانند: ترکیه، افغانستان، پاکستان ارمنستان و آذربایجان خریداران اصلی این محصول باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما