عرضه عمده شیره خرمای سنتی

عرضه عمده شیره خرمای سنتی کاملا ارگانیک با قیمت قابل قبولی به صورت اینترنتی انجام می شود تا مشتریانی که نیاز به خرید عمده دارند بتوانند از سر تا سر کشور به راحتی سفارش خود را انجام دهند.

شیره خرما از روی هم انباشتن شدن خرما عمده تهران خرما ها بدست می آید به همین دلیل کاملا ارگانیک می باشد و خواص خرما در آن حفظ شده است و شما با مصرف آن می توانید از فواید درمانی میوه خرما به خوبی بهره مند شوید.

عرضه عمده شیره خرمای سنتی

شیره خرما منبع غنی ای از انرژی

شیره خرما منبع غنی ای از انرژی شیره خرما منبع غنی ای از انرژی می باشد به همین دلیل مصرف آن می تواند انرژی مورد نیاز بدن را تامین کند علاوه بر این شیره خرما خاصیت های دیگری هم برای سلامت بدن دارد که باعث شده مصرف کنندگان آن افزایش یابد به عنوان نمونه فعالیت باکتری های مفید روده را افزایش می دهد و به دلیل این که منبع فیبر است به درمان یبوست کمک می کند.

وضع حمل خانم های باردار را راحت می کند چون همانند میوه خرما مصرف آن باعث باز شدن دهانه رحم می شود بینایی را تقویت می کند چون ویتامین آ و کاروتنوئید ها دارد باعث سر زنده نگاه داشتن سلول های عصبی می شود چون منیزیوم و فسفر دارد برای رفع ضعف خستگی مفید است و این به دلیل ویتامین های گروه ب می باشد که در آن وجود دارد.

چون آهن و اسید فولیک دارد به درمان کم خونی کمک شایانی خواهد کرد خاصیت ضد التهاب دارد به همین دلیل برای درمان آرتروز و برای کسانی که دچار التهاب آرتروز شده اند بی نظیر خواهد بود خرمای کبکاب در تهران منبع کلسیم و منیزیوم می باشد و به سلامت استخوان ها کمک بی نظیری خواهد کرد سموم کبد را دفع می کند باعث تقویت قلب می شود.

برای حفظ ماهیچه ها و عضلات مفید است و این به دلیل پروتئین فراوان موجود در آن می باشد برای درمان گلو درد، سرماخوردگی و تب فوق العاده خواهد بود این نوع شیره را همانند دیگر شیره ها می توانید به عنوان وعده صبحانه یا میان وعده به تنهایی یا با ارده ترکیب و میل کنید تا بدنی تندرست و سالم داشته باشید.

توزیع شیره خرمای سنتی

توزیع شیره خرمای سنتی توزیع شیره خرمای سنتی در بسته بندی های متنوع و بهداشتی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به صورت آنلاین انجام می شود که این باعث شده کمبود محصول در بازار وجود نداشته باشد و از بالا رفتن قیمت ها جلوگیری شود علاوه بر این ارزش غذایی شیره هم موجب گردیده توزیع آن رونق عالی داشته باشد که می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • پروتئین
  • قند طبیعی
  • ویتامین های ب 3، ب 5، ب 1 و ب 2
  • ویتامین ث
  • ویتامین A1
  • آهن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما