صادر کنندگان شیره خرما سنتی

صادر کنندگان شیره خرما سنتی با حضور فعال خود و تجربه ای که در عرصه بین الملل دارند توانسته اند بهترین ارقام شیره را شناسایی نموده و به عرضه آن به صورت عمده بپردازند، مشتریان نیز می توانند شیره اعلا را به صورت کاملا تازه و طبیعی و در خلوص بالا با بهترین قیمت تهیه کنند و سود خوبی را بدست آورند.

صادر کنندگان شیره خرما سنتی

ویژگی شیره خرما استاندارد

ویژگی شیره خرما استاندارد شیره خرما استاندارد دارای رنگی تیره است و مزه خرما در آن به مشام می رسد که بسته به نوع خرمایی که در آن بکار رفته در میزان تیرگی در آن تفاوت وجود دارد، همچنین از میزان غلظت در حد وسط قرار دارد و از ظاهری شفاف نیز برخوردار می باشد که در صورت باکیفیت بودن نیز شکرک نخواهد زد.

شیره خرما با کیفیت به دو صورت صنعتی و سنتی تولید می شود که در روش صنعتی خرما را با آب حرارت داده و بعد از صاف کردن آن شیره را حرارت می دهند تا غلیظ شود، برای تهیه شیره سنتی نیز خرما را تحت فشار قرار داده و می گذارند تا شیره آن جدا شود که این شیره بدون حرارت تولید شده است.

شیره سنتی هم با حرارت و هم بدون حرارت تولید می شود که نمونه های باکیفیت فاقد بوی تخمیر، سوختگی، کپک زدگی و ترشیدگی می باشد که بقایای گیاهی مانند پوست میوه، برگ ساقه، آفت و … نیز در آن وجود ندارد، همچنین خالص و بهداشتی بوده و به دلیل طبیعی بودن خواص ماندگاری دارد.

مرکز ارائه شیره خرما سنتی

مرکز ارائه شیره خرما سنتی مرکز ارائه شیره خرما باکیفیت سنگی این شیره را در کیفیت های اعلا کاملا طبیعی و خالص ارائه نموده و آن را با قیمت های مناسب در دسترس مشتریان قرار می دهد، لذا مشتری می تواند مطابق با میل خود محصول را با اطمینان بالا تهیه نموده و از خرید خود رضایت کاملی داشته باشد.

این شیره خرما بسیار بهداشتی تولید و بسته بندی شده و در اشکال مختلفی ارائه می شود که دارای غلظت استاندارد و طعمی کاملا طبیعی می باشد، شیره مصارف و استفاده های بالایی داشته و بیشتر در صبحانه و به همراه ارده میل می شود که به نوعی بهترین جایگزین شکر بوده در نتیجه از آن می توان کیک، شیرینی، حلوا و … تهیه کرد.

شیره خرما دارای انرژی بالایی بوده و برای افرادی که فعالیت بدنی زیادی دارند مفید می باشد و از آن می توان نوشیدنی خنک در فصل تابستان تهیه نمود، همچنین دارای طبع گرمی بوده و برای افراد سرد مزاج جهت رفع مشکلات ناشی از مزاج آنها مفید می باشد که به اصلاح طبع آنها نیز کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما