صادرات شیره انگور پاستوریزه

شیره انگور پاستوریزه یکی از بهترین نوع شیره های میوه ایست که بسیار پر خاصیت و پر فایده است و برای درمان و پیشگیری از بسیاری بیماریها کمک کننده می‌باشد.همچنین به دلیل کیفیت بالای شیره انگور پاستوریزه هم اکنون شرکت ما فعالیت خود را در زمینه ی صادرات این محصول به سایر کشورها آغاز کرده است. شیره انگور سرشار از کلسیم و آهن است و برای درمان کم‌خونی بسیار مفید است و همچنین استفاده مداوم از آن باعث می‌شود که دچار پوکی استخوان نشوید و همچنین ویتامین‌ های بسیاری را از آن دریافت کنید.

صادرات شیره انگور پاستوریزه

مراحل تولید شیره انگور پاستوریزه

مراحل تولید شیره انگور پاستوریزه

برای تولید شیره انگور دو روش وجود دارد روش اول روش سنتی است که در آن با استفاده از روش های سنتی شیره انگور را استخراج می‌کنند اما در روش تولید شیره پاستوریزه که با دستگاه‌های مخصوص این کار انجام می‌شود و در این روش ابتدا انگورهایی مناسب شیره گیری خریداری می‌شوند و بعد از عملیات شست‌وشو وارد دستگاه می‌شوند و بعد خوشه و دانه های آن را از هم جدا می‌کنند و سپس با فشار و بازپرس آب انگور گرفته میشود و با رد شدن از فیلتر های موجود آب آن به داخل مخزن مورد نظر می‌ریزد و تفاله های آن نیز جدا شده و داخل تفاله گیر ریخته می‌شوند. و بعد از طی مرحله پاستوریزه و هموژ نیزه در بسته بندی های مختلف آماده فروش می‌شوند.

شیره انگور های صنعتی به دلیل بررسی کیفیت نهایی آنها و وجود نظارت ناظران بهداشتی و همچنین بررسی مقدار ویتامین‌ ها و املاح معدنی موجود در آن کاملا بهداشتی و ارگانیک تهیه و تولید می‌شوند و به دست مشتری می رسند اما در روش های تهیه سنتی شیره انگور به دلیل نبود نظارت بهداشتی و همچنین بررسی کیفیت نهایی آنها ممکن است شیوه نامه های بهداشتی به درستی رعایت نشود و در نتیجه باعث بروز برخی مشکلات گردد.

البته مراکز خانگی معتبری هم وجود دارند که با نظارت بهداشتی اقدام به تولید شیره انگور می‌کنند و در هر صورت برای خرید آن باید از جای معتبر و مطمئن آن را خریداری نمایید و در تهیه انواع حلوا، شیرینی، بستنی،کاچی و… به جای شکر از آن استفاده کنید.

مرکز عرضه شیره انگور پاستوریزه

مرکز عرضه شیره انگور پاستوریزه

مرکز ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز عرضه و فروش شیره انگور صنعتی و ارگانیک در بازار است که از کیفیت مطلوبی برخوردار است و با استفاده از آن می‌توانید انواع بیماریهای خود را درمان کنید. برای خرید شیره انگور پاستوریزه می‌توانید به صورت مستقیم و آنلاین وارد صفحه مجازی ما شوید و این محصول را با قیمتی مناسب سفارش داده و درب منزل خود تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما