شرکت پخش شیره انجیر صنعتی

همان گونه که اطلاع دارید، شیره انجیر، به خاطر طعم فوق العاده و مزیت های کاربردی بی شماری که دارد، از جمله نمونه های دوست داشتنی در بین آحاد مردم به شمار می آید. درمان کننده درد های عصبی بوده و انرژی مضاعفی را به منظور انجام درست کارهای روزانه برای شما به همراه خواهد داشت. شرکت پخش شیره انجیر صنعتی، مجموعه سال های زیادی است ک فعالیت های خود را به شکل جرفه ای در این زمینه شروع نموده است.

شرکت پخش شیره انجیر صنعتی

میزان کالری شیره انجیر

میزان کالری شیره انجیر شیره انجیر خالص، از دز بالایی برخوردار می باشد. به همین خاطر در هر بار، تنها نیاز به استفاده از مقدار کمی از آن خواهد بود. این مسئله جنبه اقتصادی به کالا می بخشد تا تمام افراد جامعه توانایی دسترسی به مزیت های فوق العاده آن را داشته باشند.

در حقیقت حجم شیره عرضه شده را اگر بخواهیم با میوه اصلی مقایسه نماییم، از تعداد کالری بالاتری برخوردار خواهد بود. بنابراین گزینه ایده آلی، برای استفاده در وعده صبحانه یا میان وعده های روزانه خواهد بود. به رنگ کهربایی بوده و در اولین نظر چشم ها را به سمت خود جلب می کند.

هیچ گونه طعم تلخ و آزار دهنده ای نداشته و بسیار شیرین می باشد. در حقیقت هنگامی که زیر زبان قرار گرفت، احساس خاصی را به مشتری القا خواهد نمود تا دیگر توانی برای رهایی از آن نداشته باشد. انبار داری ساده ای بیرون از فضای یخچال داشته و تا سال های سال، بدون تغییر باقی خواهد ماند. هضم آن ساده بوده و عملکرد روده و معده را تقویت خواهد کرد.

تولید کننده شیره انجیر صنعتی

تولید کننده شیره انجیر صنعتی تولید شیره انجیر در کارخانه به کمک دستگاه های پیشرفته صنعتی انجام می شود. در ابتدا نمونه های تازه چین شده انتخاب می گردد. نواقص موجود کنار گذاشته شده و ارقام سالم جداسازی می گردد. داخل حوضچه های ضدعفونی شونده ریخته شده تا هر گونه مواد زائد کنار گذاشته شود.

در روش های سنتی قدیمی از شعله مستقیم آتش استفاده می شود. اما در شیوه های نوین، دیگ های تحت خلا وارد عمل می شوند. این سیستم بر اساس آخرین دستگاه های به روز اروپایی می باشد. یعنی ماده نهایی بدست آمده از کالری بالاتری نسبت به خود میوه اولیه برخوردار است.

به منظور سفارش دهی، می توانید به سایت رسمی شرکت مراجعه نمایید. مقدار درخواستی خود را با مشاورین فروش ما در میان گذاشته تا آن را در بازه زمانی کوتاهی بدست آورید. ارسال داخل بسته بندی های استاندارد شیشه ای انجام می شود. به همین خاطر، آفات و عوامل بیماری زا، هیچ توانی برای خسارت زایی و نفوذ نهایی پیدا نمی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما