خرید انبوه شیره انگور کیلویی

شیره انگور مایع پرخاصیت، نسبتا غلیظ و دارای طعمی شیرین است که از انگوری که به میزان کمتری آبیاری شده، به دست می آید. نام دیگر این شیره، دوشاب و یا دبس بوده و دارای طبعی گرم می باشد و به همین منظور علاوه بر داشتن انواع ویتامین های آ، ب و ث، خوراکی مقوی برای فصول سرد سال به شمار می رود.

شیره انگور کیلویی از گذشته تاکنون مورد استفاده قرار گرفته و همواره به جهت مصرف به عنوان خوراکی نه تنها لذیذ بلکه دارای خواص دارویی بسیار بالا، در غذاهای ایرانی موجود بوده است‌. باغ های استان های خراسان، همدان، گیلان و مازندران برای کشت این نوع انگور و برداشت شیره از آن بسیار مناسب می باشند.

خرید انبوه شیره انگور کیلویی

آشنایی با روش تهیه سرکه شیره

آشنایی با روش تهیه سرکه شیره تهیه شیره انگور، علی الخصوص شیره انگور غلیظ، کار نسبتا سخت و پرزحمتی می باشد؛چرا که مراحل زیادی برای تهیه این خوراک وجود دارد. پس از پیدا کردن انگور مناسب برای دریافت شیره، دانه های انگور باید به خوبی شسته شده و کاملا له شوند و سپس از یک صافی به دقت رد شده و تمامی تفاله ها و اضافات آن گرفته شود.

در مرحله بعد انگور بر روی حرارت مناسب قرار داده شده و پس از مقداری حرارت گرفتن و جوش خوردن، خاک سفید مخصوص پختِ شیره به آرامی به انگور اضافه می شود. کف های روی آن برداشته شده و در کیسه ای گذاشته می شود تا پس از اتمام کار، کف ها نیز به شیره انگور اضافه گردد؛ پس از مدتی از جوشیدن انگور، آن‌ را در حدود ۱۲ ساعت کنار می گذاریم تا خاک سفید ته نشین شده و شیره انگور یک دست شود، سپس انگور دوباره بر حرارت قرار گرفته و تا زمانی که کاملا غلیظ شود بر روی حرارت متوسط جوشیده و همزده می شود و درصورت مشاهده کف بر سطح شیره، کف ها بلافاصله برداشته شده و درنهایتِ امر شیره انگور طبیعی و پرخاصیت برداشته شده و آماده میل شدن و مورد استفاده قرار گرفته شدن است.

مراکز توزیع شیره انگور کیلویی

مراکز توزیع شیره انگور کیلویی باتوجه به اهمیت این ماده شیرین و خوشمزه در سفره غذایی و البته درجه سختی تهیه آن، مراکزی برای تهیه شیره انگور و فروش آن وجود دارند که با شناسایی باغ های انگور مناسب و استفاده از روش های صحیح و دقت عمل بالا، شیره انگور طبیعی و پر خاصیت را به دست متقاضیان این ماده می رسانند. به دلیل توجه کافی به اصول نکات بهداشتی و دقت در اجرای دستور پخت شیره انگور ،می بایست در خرید این ماده لذیذ خوراکی دقت فراوان حاصل کرده و علاوه بر توجه به کیفیت مناسب این ماده، مرغوب بودن و دارا بودن طعم اصیل و غلیظ انگور، قیمت مناسب نیز مورد توجه توزیع کنندگان این ماده خوراکی قرار دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما