تولید شیره خرما بدون افزودنی

شیره خرما بدون افزودنی ، بیشترین تولید این نوع شیره در جنوب کشورمان انجام می شود. شیره خرما طبع گرمی داشته و دارای بسیار زیادی ویتامین می باشد و برای سلامتی بسیار مفید است، مصرف بیش از حد شیره خرما برای بانوان باردار توصیه نمی شود بخاطر طبع گرمش میتواند برای جنین خطر افرین باشد.

پس بهتر است از مصرف بی رویه خودداری کرد، شیره خرما شیرین بوده و بجای شکر در تهیه شیرینی و کیک میشود استفاده کرد. و علاوه بر مخلوط شیرینی و کیک مخلوط غذا های دیگر مانند حلیم شیر برنج و…. استفاده و میل کرد ، شیره خرما بدون افزودنی در وزن های مختلف در فروشگاه های بزرگ قابل تهیه می باشد.

تولید شیره خرما بدون افزودنی

درمان یبوست با شیره خرما

درمان یبوست با شیره خرما تازه ترین شیره خرما در نخلستان های جنوب کشورمان تهیه و تولید می شود، شیره خرما نوعی شیره طبیعی می باشد شیره خرما دارای فیبر زیادی می باشد که در پیشگیری ودرمان یبوست بسیار تأثیر گذاشته و باعث تمیز شدن سیستم گوارش و روده می شود برای همین برای درمان یبوست بی تأثیر نمی باشد، خوردن روزانه شیره خرما بسیار توصیه می شود.

مصرف شیره خرما برای سلامت گوارش بسیار مفید می باشد‌. و علاوه بر افزایش سیستم دفاعی بدن از شب کوری و عفونت های چشمی جلوگیری کرده و مصرف ان در اواخر بارداری برای زایمان راحت تر بسیار مفید است زیرا باعث باز شدن دهانه رحم می شود و زایمان طبیعی را اسان تر می کند. باعث افزایش هوش کودکان و یادگیری آن ها می شود، شیره خرما بسیار شیرین و لذیذ است، و دارای فیبر زیادی بوده و یک میان وعده عالی برای مصرف می باشد.

فروش فوق العاده شیره خرما

فروش فوق العاده شیره خرما شیره خرما مرغوب هم رنگ شفافی دارد و هم مانند عسل غلیظ می باشد. فروش فوق العاده شیره خرما در فصل زمستان بسیار پررونق می باشد بخاطر طبع گرم و تر شیره خرما بیشتر در فصل زمستان و هوای سرد طرفدار خواهد داشت . شیره خرما دارای اسید فولیک فراوان و آهن زیادی می باشد که در درمان کم خونی نیز بی تأثیر نمی باشد.

اگر چهره لاغری دارید و یا کم وزن هستید مصرف شیره خرما را فراموش نکنید زیرا دارای کالری زیادی می باشد و مصرف روزانه آن باعث چاقی صورت می شود‌. شیره خرما دارای همه ی ویتامین های B است و باعث رفع خستگی و ضعف می شود، فسفر و منیزیم شیره خرما باعث تنظیم کردن سیستم اعصاب می شود، ویتامین C موجود در شیره خرما از پیری زود رس جلوگیری کرده و باعث شادابی و نشاط پوست می شود و پوست را صاف و شفاف می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما