تولید انبوه شیره انگور خانگی

تولید انبوه شیره انگور خانگی را امروزه کارگاه های مختلفی انجام می دهند، آنها با استفاده از بهترین میوه ها و همینطور شرایط بهداشتی و استریل شده ای که فراهم می کنند، می توانند شیره انگور تازه را به بهترین‌ شکل آمده کرده و ارائه نمایند، گفتنی است که به روش های مختلفی کار فرآوری انجام شده و پس از آن شاهد عرضه شیره خانگی به صورت عمده می باشیم.

تولید انبوه شیره انگور خانگی

مقایسه شیره انگور خانگی و صنعتی

مقایسه شیره انگور خانگی و صنعتی امکان دارد برای بعضی از شما این سوال بوجود‌ آمده باشد که فرق بین شیره انگور خانگی و صنعتی چیست؟ برای مقایسه کردن آنها باید به نحوه فرآوری اشاره کنیم، عموماً در کارگاه های کوچک همه مراحل تولید به وسیله دست و با وسایل ابتدایی انجام می شود، یعنی آنها انگورها را پس از چیدن تمیز کرده و همراه مقداری آب در دیگ ها می‌ جوشانند تا به نقطه غلظت مورد نظر برسد.

ولی در کارخانه این کار به وسیله وسایل مشخص انجام می شود و در آخر هم محصولات بسته بندی می گردند، به دلیل عدم دخالت مستقیم دست برخی معتقدند که آنها از نظر بهداشتی سالم تر‌ هستند، ولی داریم کارگاه های کوچکی که همه مسائل را در نظر می گیرند و بهترین شیره را عرضه می نمایند.

به هر حال فرق زیادی بین این دو وجود ندارد، تنها مسئله این بوده که حتماً از مواد اولیه مرغوب کار بگیرند و در همین حال ماده اضافه ای همچون شکر و یا سایر افزودنی ها را علاوه ننمایند‌، همینطور محصولات شان باید ماندگاری داشته باشد تا به زودی فاسد نشده و بتوان از آن در مدت زمان طولانی تری استفاده کرد.

قیمت فروش شیره انگور خانگی

قیمت فروش شیره انگور خانگی شیره انگور خانگی را با قیمت های گوناگونی به فروش می رسانند، این کار به علل‌ مختلفی انجام می شود، ولی اگر بخواهیم موضوع را به دقت بشکافیم البته به بررسی کامل نرخ ها بپردازیم، باید چند موضوع را همینجا اعلام نماییم تا در زمان خرید اگر با نرخ های متفاوت مواجه شدید، شگفت زده نگردید، به این موارد دقت کنید:

  • بحث کیفیت یکی از موارد مهم در ارزش گذاری است.
  • موضوع خالص بودن محصول و عدم استفاده از افزودنی ها مهم می باشد.
  • این که کدام برند آن را فرآوری کرده هم از جمله موضوعات مهم به شمار می رود.
  • وزن هر کدام از بسته و نحوه خرید مشتری را نیز می توانید به این گزینه ها علاوه کنید.

در کل برای تهیه نرخ های جدید شما قادر هستید بدون در نظر گرفتن محدودیت های مکانی با این مجموعه تماس برقرار کنید، از همینجا امکان ارائه دادن سفارش هم وجود دارد که البته فروش به گونه کلی صورت می گیرد، به این شکل نوع مرغوب را می شود که راحت تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما