توزیع عمده شیره انگور شرکتی

شیره انگور نوعی خوراکی نسبتا غلیظ می باشد که از جوشیدن آب انگور بدست می آید. شیره انگور به عنوان یک ماده غذایی مفید شناخته می شود که در درمان بسیاری از بیماری ها، کاربرد دارد.

شیره انگور شرکتی مانند شیره انگور تولید شده به روش سنتی دارای مواد مغذی و ارزش غذایی بالایی است.تنها تفاوت شیره شرکتی با شیره دست ساز استفاده از تجهیزات پیشرفته می باشد. عرضه شیره انگور شرکتی به روش اینترنتی یا مستقیم به بازار صورت می گیرد.

توزیع عمده شیره انگور شرکتی

تفاوت شیره انگور شرکتی و سنتی؟

تفاوت شیره انگور شرکتی و سنتی؟ شیره انگور مانند بقیه شیره های دیگر دارای مواد مغذی و ارزش غذایی بالایی می باشدو بیشتر در وعده صبحانه استفاده می شود .

انواع شیره انگور امروزه به روش های مختلفی تولید می شود اما به صورت کلی تولید شیره انگور به دو دسته سنتی (خانگی) و صنعتی (مکانیزه) تقسیم می شود .

تفاوت شیره انگور سنتی با شیره انگور صنعتی در چیست؟

با توجه به رنگ محصول به راحتی می توان شیره انگور سنتی را از شیره انگور صنعتی تشخیص داد زیرا رنگ شیره انگور سنتی معمولا سیاه تر و کدرتر است.

شیره انگور سنتی با استفاده از خاک سفید اسیدیته خود را از دست می دهد ولی در روش صنعتی با استفاده از بنتونیت این کار انجام می شود.

همچنین در روش سنتی بسیاری از فرآیند ها دستی و بصورت روی باز انجام می شود که امکان آلوده شدن شیره را افزایش می دهد در صورتی که در روش صنعتی هیچ فرآیندی دستی انجام نمی شود و تمام سیکل تولید بسته است که باعث جلوگیری از نفوذ آلودگی می شود.

در روش سنتی حرارت به صورت مستقیم است که این کار باعث از بین رفتن بسیاری از مواد معدنی و ویتامین های موجود در شیره می شود در حالی که در روش صنعتی حرارت ملایم باعث می شود تمامی مواد مغذی موجود در شیره سالم باقی می ماند.

در نظر داشته باشید که ویتامین ها و مواد مغذی شیره انگور در حرارت بالای 80 درجه از بین می روند در صورتی که در روش سنتی شیره انگور را با حرارتی بالغ بر 120 درجه می جوشانند ولی در روش صنعتی حرارت دستگاه را حدودا 65 درجه تعیین می کنند.

خرید شیره انگور شرکتی بدون واسطه

خرید شیره انگور شرکتی بدون واسطه خرید شیره انگور شرکتی به صورت عمده باعث حذف واسطه های فروش شده و از افزایش قیمت تا حد زیادی جلو گیری می کند. همچنین برخورداری از تخفیفات ویژه، باعث تعدیل و کاهش قیمت می شود و نهایتا منجر به خریدی کاملا مقرون به صرفه برای خریداران خواهد شد. البته باید در نظر داشت که قیمت شیره انگور به عواملی همچون کیفیت، طعم ، بازار پسندی، میزان تقاضا و نوع بسته بندی هم بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما